GABINET FIZJOTERAPII

Witamy w Fizjo-Fitness!

Jednym z moich zawodowych marzeń było połączenie obu pasji: Fizjoterapii i Fitnessu. Tak zrodził się projekt Fizjo-Fitness, do którego bardzo serdecznie Cię zapraszam! ~ Iza

Jestem fizjoterapeutką i osteopatką. Na co dzień pracuję w gabinecie, pomagając pacjentom pozbyć się dolegliwości, z którymi przychodzą. Staram się pracować holistycznie, czyli patrzeć w całości na funkcjonowanie całego organizmu, a nie tylko na jego jedną odrębną część.

Izabela Kura

Z jakimi dolegliwościami możesz się zgłosić?

Jeżeli masz jakąkolwiek z poniższych dolegliwości, postaram Ci się pomóc.

Skrócony opis przebiegu leczenia

Pierwsza wizyta rozpoczyna się obszernym wywiadem odnośnie aktualnych dolegliwości bólowych oraz urazów, kontuzji, operacji, które wydarzyły się w przeszłości.
Na kolejnej wizycie oceniamy efekty wstępnego zabiegu manualnego wykonanego wcześniej, podczas pierwszego spotkania. Tutaj możemy, mniej więcej, określić ilość potrzebnych zabiegów.
Na zakończenie terapii porównuje się jej efekty z początkowym stanem zdrowia pacjenta.

Przyjmuję w gabinecie. Oto miejsce, gdzie troszczę się o Twoje samopoczucie!

ul. Orzeska 7, 43-170 Łaziska Górne

Cennik

Zapoznaj się z naszym cennikiem, obejmującym różnorodne usługi fizjoterapeutyczne dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dbamy o kompleksowe podejście do zdrowia i kondycji, zapewniając skuteczną terapię dostosowaną do Twoich oczekiwań.

Konsultacja / Terapia manualna / Terapia osteopatyczna
0
Indywidualny trening medyczny
0
Pakiet 5x trening
0
Pakiet 10x trening
0

Umówienie się na wizytę lub trening wiąże się z akceptacją REGULAMINU.

Nie czekaj, zadbaj o swoje zdrowie już dziś!